Strict Standards: Accessing static property Template::$template as non static in /lib/Template.class.php on line 38

Strict Standards: Accessing static property Template::$template as non static in /tpl/flat/header.php on line 4
O firmie Auto Serwis Trojak

O firmie › Program CertifiedFirst

Program CertifiedFirst™ (ang. Rekomendowany w pierwszej kolejności), powstał z inicjatywy grupy PPG w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Program działający z powodzeniem m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie we Włoszech i Hiszpanii rozpoczyna swoją działalność w Polsce. CertifiedFirst™ to sieć warsztatów blacharsko-lakierniczych posiadających zaplecze techniczne PPG, gwarantujących szybką i dobrze wykonaną naprawę. Program jest adresowany do użytkowników oraz właścicieli samochodów, firm flotowych, ubezpieczycieli.

Warsztaty sieci CertifiedFirst™ są starannie dobranymi punktami napraw samochodów. Odpowiedni poziom technologii napraw i wyposażenia warsztatu potwierdzany jest pozytywnym wynikiem audytu oraz otrzymaniem przez warsztat „Certyfikatu Autoryzowanego Warsztatu Sieci CertifiedFirst™”. Dlatego klient może być pewny, że naprawa jest wykonywana pod czujnym okiem specjalistów, m.in. Certyfikowanego Lakiernika, zgodnie z odpowiednią technologią.

Sieć CertifiedFirst™ oferuje również klientom szybką i przystępną finansowo naprawę uszkodzeń na małych powierzchniach zwanej popularnie naprawą SMART. Klienci sieci CertifiedFirst™ mają możliwość skorzystania z samochodu zastępczego a w razie nagłej potrzeby warsztat może „podstawić” holownik.

Wybierając sieć CertifiedFirst™ użytkownik lub właściciel może być pewny, że jego samochód zostanie naprawiony zgodnie z wysokimi standardami oraz w przystępnej cenie.

Więcej informacji o programie znajduje się na specjalnie dedykowanej stronie internetowej: www.CertifiedFirst.pl