Kontakt

Auto-Serwis TROJAK Spółka Jawna 
ul. Miejska 41 i 41a 
43-354 Czaniec 

Zapraszamy: poniedziałek-piątek 8.00 – 17.00 

Biuro Obsługi KlientaBiuro Obsługi Klienta

Tel/fax 33 810 96 71 wew. 24
Recepcja SerwisuRecepcja Serwisu
Sandra Matlak
Tel/fax 33 810 96 71 wew. 25
tel. kom +48 570 444 020; 
e-mail : recepcja@trojak.pl
Dział Szkód KomunikacyjnychDział Szkód Komunikacyjnych
Kierownik Maciej Toczek
Tel/fax 33/810 96 71
tel. kom +48 570 444 040; 
e-mail : maciej.toczek@trojak.pl
Części zamienne / MagazynCzęści zamienne / Magazyn
Krzysztof Bujarek
Tel/fax 33/810 96 71 wew. 20 lub 27
tel. kom +48 570 444 030 ; 
e-mail : magazyn@trojak.pl
Serwis/NaprawySerwis / Naprawy Powypadkowe
Kierownik Marcin Smolarek
tel. kom +48 570 444 050; 
e-mail : serwis@trojak.pl

AdministracjaAdministracja 

e-mail: poczta@trojak.pl


Dane firmy:
Auto-Serwis TROJAK Spółka Jawna
ul. Henryka Biłki  3
34-120 Andrychów
NIP: 5512177678, REGON: 851723998
Daniel Trojak

Daniel Trojak
Właściciel - Dyrektor zarządzający
tel. 33/810 96 71 wew. 30
tel. kom. 602 622 625
e-mail:daniel.trojak@trojak.pl

Jacek Trojak

Jacek Trojak
Właściciel - Dyrektor techniczny
tel. 33/810 96 71 wew. 31
tel. kom. 508 275 010
e-mail: jacek.trojak@trojak.pl